.

.

New
Ulanzi Мулти-функција Алуминиум Tripod Планината Стојат Адаптер топла чевли планината tripod за iPhone 8 7plus Andriod Мобилен Телефон Носителот

Ulanzi Мулти-функција Алуминиум Tripod Планината Стојат Адаптер топла чевли планината tripod за iPhone 8 7plus

DEN 814.00
DEN 1017.12

Количина на стоки
Достапно


Опис : Вие треба Безбедност и Висок Квалитет на Телефонот Tripod Планината ,Нема ,не само за тоа ,и Мулти-функција и Џеб Големина Телефон Држачот . Да ,треба Ulanzi ST-03. Нов патент Џеб Големина дизајн со CNC изработени, од цврст алуминиум квалитет ,Телефонот е заклучен во место со челик болт (не е пролет!)И Скриени Ладно Чевли Планината Дизајн . Што Повеќе ,Тоа може да се Одржи паметни телефони од 2.28" да 4.1" широк,дури и 7in екран телефони .( не compaitble за iphone SE, iphone 5) Карактеристики : Метал CNC Направи-Висок Квалитет и Безбедност Телефон Tripod Планината Адаптер. CNC Изработени од T6061 Aerospace Алуминиум. Arca-Стил Брзо Ослободување Плоча-Компатибилен со Benro Gitzo Manfrotto РПС Arca Швајцарската Tripod Топката Главата. Скриени Ладно Чевли ПланинатаСо Патент Скриени Ладно Чевли Планината Дизајн,Можете да се Качи на Видео Микрофон и Led Светло во Видео или Gopro на Врвот на Телефонот Планината . Најдобар Џеб ГолеминаСо преклопени должина на 106mm ,ширина 38mm и тегови само 86.8 g. Овој компактен КЗК-02 може да се носи во џеб лесно . Универзал -Има било паметен телефон од 2.28" да 4.1" широк. Компатибилен со 4.3 во 7in Screen Smartphone.ST-03 мобилен телефон носителот може да се додадат на било кој стандарден tripod (1/4-20), и да се обезбеди вашиот мобилен телефон за фотографии, видео записи или да се користи како веб камера или автомобил GPS.
Убави Совети :
Ако ви треба LED светло со 3 код чевли месеци како beblow, само да ни оставите порака,pls

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ulanzi
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Паметни телефони
Тип:
Телефон tripod планината
Модел:
ST-03
Поддршка:
2.28 да 4.1 широк паметен телефон
Употреба:
Дигитална Камера
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат