.

.

New
Нови Совршен Дизајн DIY Сликарство МЕКА TPU Задниот Поклопец Случај За bluboo мини 4.5 Телефон Случај Покритие За bluboo мини

Нови Совршен Дизајн DIY Сликарство МЕКА TPU Задниот Поклопец Случај За bluboo мини 4.5 Телефон Случај Покритие

DEN 73.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Достапно

Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат. Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .5" Телефон Случај Покритие За bluboo мини
Слика детали :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени.
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди . Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги . Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот .Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга ! : )
3.
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија .Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена .1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна. Телефонски број ќе биде прифатена.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас .
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена . Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење.
Наша цел :
Целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот.
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail .
Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена .
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Сите инвентар дозвола продажба на производи се конечни, нема враќање, замена или враќање на средствата . Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас.
Известување
Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, и/или царинските такси кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата кога ќе го добиете вашиот пакет.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Нашата услуга :
Ние стоиме зад сето она што ние го продаде и да се направи таа наша должност е да се обезбеди на нашите клиенти задоволство. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци . На нашите продажба expenriences до сега, 0. Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци .

Карактеристики на стоката

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZAGTER
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
BLUBOO
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Број На Модел На:
За bluboo мини 4.5
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат