.

.

New
Модерната Едноставна Круг Акрилик LED Pendant Светлина Светилка 10W/30W Мода Креативни Бар трпезарија Суспензија Осветлување Тела PL678

Модерната Едноставна Круг Акрилик LED Pendant Светлина Светилка 10W/30W Мода Креативни Бар трпезарија Суспензија

DEN 3839.52

Количина на стоки
Достапно


Спецификации
Едноставна Круг Акрилик LED Pendant Светлина
Димензии
1 Осветлување : 9.8"D X 5.9"H
3 Светлина Со Круг Крошна : 9.8"D X 15.7"H
Материјал(s)
Нерѓосувачки Челик, Акрилик
Тип На Светилка
LED
Светилки
10 W/30 W LED светилка (Вклучени)
Оглас
CE
Реден Број
PL678-1 WH
PL678-3 RWH

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
cheerhuzz
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Пластични,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1 година
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
acryl
Број на извори на светлина:
3
Техника:
обложено
Број На Модел На:
PL678
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Место:
Салон,Студија,Господар Спална Соба
Примена:
Трпезарија
Тип На Објект:
Pendant Светла
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат