.

.

New
Т-MENG Еден Ред Rhinestones Куче Јака Голема Bling Дијамант Мачка Јаки Стп Кожа Chien Блескав Ѓердан Појас Милениче Производ Acesseria

Т-MENG Еден Ред Rhinestones Куче Јака Голема Bling Дијамант Мачка Јаки Стп Кожа Chien Блескав Ѓердан Појас

DEN 282.00
DEN 332.16

Количина на стоки
Достапно


започнете
крајот
[T-MENG]2017 Нова Мода Designe Висок Квалитет за Еден Ред Rhinestones Куче Јака За Мали Средни
Големи Кучиња Голема Bling Дијамант Мачка Јаки Стп Кожа Chien Блескав Ѓердан Појас Милениче Производ Acesseria
Стоки За Кучиња Материјали
: . Материјал : Врвен Квалитет Стп Кожа
: . Тока Материјал : Цинк Легура Тока
: . Јака Боја : Жолта Црна, Црвена Кафеава
: . Стил : Кул Мода Shinning
: . Достапни Големина : S/M/L : . Јака Должина : S 35cm(13.7 инчи)/ M 40cm(15.6 инчи)/L 50cm(19.5 инчи)
: . Јака Ширина : S 1.6 см(13.6 инчи )/ M 1.9 cm(0.7 инчи)/L 2.5 cm(0.98 инчи)
: . МНОГУ ВАЖНО : ве Молиме Мерка Вашиот Кучиња Вратот Со Мека Лента Мерка Пред да Нарачате. Ова Ќе Го Потврдат
Соодветна Големина Јака Да Нарачате.
: . Прилагодливи куче јака носи погодност.
: . Rhinestones decration го прави вашето куче повеќе атрактивна и кул како ѕвезда.
: . Тежина : S 40g/M 50g/L 60g : . Брза испорака Парцела пакување е многу силна, бидете сигурни дека стоката заврши во вашите раце.
Затоплување Забелешка
Ако сте купувачи од Русија,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
Ако сте на клиентите од Бразил,ве Молиме оставете ги вашите ДДВ број.
Плаќање
Ние прифаќаме Али Запад Унија, TT, PP,Money bookers, Виза, Мастер-картичка итн.и уплатата ЗАЧУВАМ.
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка.
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред купување и
љубезно ве остават телефонски број.
Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда.
Царински И Тарифни
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие се
купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни
трошоците ќе бидат пред купување.
Враќање & Наплата
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите на објектот. Купувачот е одговорен за сите такси превозот.
Ако објектот е неисправен или имаат квалитет проблем кога ќе се примени тоа, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни
бесплатно, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ве молиме Имајте предвид дека ние не покривање на сите предмети за Вештачки оштетени или како резултат на оштетувања од вода.
Повратни информации
Кога ќе ги примените на вашите производи и задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да се земе еден миг да ја напушти нас
позитивен фидбек.
Вашето задоволство е наша цел и многу важна за нас .Ако имате било какви проблеми,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво
пред да остави негативни повратни информации,ние ќе ги реши сите проблеми за вас веднаш.
За нас
Niutong Милениче Производи Co., Ltd е лоцирана во Mabu градот Pingyang Каунти Wenzhou Град Жеџијанг во Кина.
Основана во 1989 година, нашата компанија е специјализирана во производство на кожа милениче резерви. Има професионална продукција
технологија и опрема, производи се извезуваат во Европа и сад развиените земји, со
поголемиот дел од клиентите се допаѓа. Ние цврсто веруваме дека додека пазарно-ориентирана, иновации како возење
сила на квалитетот на преживување, да се развива и расте, ние ќе победи подобро утре.
6775877845136019 производ препорака US $ 18.99 /парче US $ 16.18 /парче US $ 12.39 /парче US $ 14.67 /парче US $ 10.99 /парче US $ 8.64 /парче US $ 10.62 /парче US $ 12.14 /парче US $ 12.72 /парче US $ 8.98 /парче

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Отцепување,Поместена,Jeweled,Светла,Рефлексивни,Брзо Ослободување
Јака Тип:
Глава Јаки
Тип:
Јаки
Шема:
Животните
Бренд Име:
Т-MENG
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
Материјал:
Hign Квалитет Стп Кожа
Стил:
Примерок Кул Мода Концизен и Мода
Тока Материјал:
Висок Квалитет На Цинк Легура Метал Тока
фабриката штекер:
Фабрика цена
Објектот нема:
NTJW5042
боја:
Жолта Сина Црвена
Година:
2017 нов моден дизајн
Применливи Раса Куче:
Chihuahua Теди Husky Тибетската mastiff Златното куче Боксер Булдог Labrado
Функција:
Висок Квалитет На Трајни Добра Во Потрага Светлина Сјае Bling
корисникот:
Може да се користат за кученце samll средни и големи големи кучиња, мачки домашно милениче
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат