.

.

New
Елемент SeeMore Железничката Рефлекс C-ПОВЕЌЕ Црвена Точка Оптика Пушка Поглед Тактички Обемот Лов Додатоци Wargame за 20mm Монтажа Шини

Елемент SeeMore Железничката Рефлекс C-ПОВЕЌЕ Црвена Точка Оптика Пушка Поглед Тактички Обемот Лов Додатоци

DEN 1616.00
DEN 2308.32

Количина на стоки
Достапно


Опис
· ИМЕ : ЕКС 182 Елемент See More Железничката Рефлекс C-ПОВЕЌЕ
· Функција : Red Dot
· тип : Пушка
· Број на модел : ЕКС 182
· Боја : Црна, Жолта Сива
· Батерии : 2x AG13/LR44 Батерии
· Тежина : 200g
· Материјал : пластика, Најлон
· Употреба : Тактички
· Стил : воен
1. Цел Леќа 2. Висина На Вредноста
3. Windage Прилагодување 4. ДИОДИ МОДУЛИ
5. Вклучете/ Прилагодување
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите број на налози секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса, кога ќе напишете на Али-експрес ,доколку сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Карактеристики на стоката

Тип:
Пиштол
Број На Модел На:
ЕКС 182
Бренд Име:
Z-TAC
Функција:
Red Dot
Тип:
Пушка
Функција:
Red Dot
Број На Модел На:
ЕКС 182
боја:
Црна, Жолта Сива
Батерии:
2x AG13/LR44 Батерии
Тежина:
200g
Материјал:
Најлон Пластика
Употреба:
Тактички
Стил:
Воени
користат за:
Tacitcal слушалки/airsoft/макбаскет/CS/воена
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат