.

.

New
Сини Фармерки Мажите Директно Тексас Фармерки Панталони Плус Големина 29-40 Висок Квалитет Памук Логото на Брендот портокал копчето Mens Фармерки 778

Сини Фармерки Мажите Директно Тексас Фармерки Панталони Плус Големина 29-40 Висок Квалитет Памук Логото на

DEN 1341.00
DEN 1506.72

Количина на стоки
Достапно


Повеќе Фотографии Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Ви Благодариме За Разбирањето.

Карактеристики на стоката

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Дебелина:
Midweight
Ткаенина Тип:
Лента
Измијте:
Бела,Ензим Се Мијат,Средни,Stonewashed
Стил:
Повик
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
778
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Бренд Име:
Balplein
Фармерки Стил:
Директно
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат