.

.

New
Shida Hitomi ткаење поврзана книга Јапонски класични дела серија -убава модел џемпер ткаење 5 - шарени шупливи шема

Shida Hitomi ткаење поврзана книга Јапонски класични дела серија -убава модел џемпер ткаење 5 - шарени шупливи

DEN 810.00
DEN 861.60

Количина на стоки
Достапно

Јазик : Кинески Страница : 95 Пакет се вклучуваат : 1 x Книга Испорака : Кога Ќе Нарачате, ве Молиме Изберете Превозот Метод И да Платат За Цел Вклучувајќи Го и Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен. Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт. Цел > US$ 100 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија... *Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса *Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија *превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки

Карактеристики на стоката

Тип:
Книгата
Публиката:
Возрасни
Бренд Име:
EXBOKU
Жанр:
Образование
Книгата Име:
Плетење Шема Книга
Јазик:
кинески
Страница:
95
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат