.

.

New
За ЈАМАХА Outboard Мотор 115, 130 HP Опрема Назабена engranaje 6E5-45551-00 6E5-45551

За ЈАМАХА Outboard Мотор 115, 130 HP Опрема Назабена engranaje 6E5-45551-00 6E5-45551

DEN 2029.92

Количина на стоки
Достапно


За ЈАМАХА Outboard Мотор 115, 130 HP Опрема Назабена engranaje 6 E5-45551-00 6 E5-45551
Трици d Нови НАДГЛЕДУВА Резервни Outboard Опрема 6 E5-45551-00
Одговара на : ЈАМАХА 115, 130 КС
ПАКЕТ
1 x Опрема За ЈАМАХА Outboard

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Врши надзор над
Состојба:
Нови
моторот:
2 мозочен Удар
Вид На Гориво:
Бензин
Моторот Позиција:
Outboard
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат