.

.

New
Година Трендовски Домот Симулирани Бисер Свадба Ѓердан Сјајна Прекрасни Дами Clavicle Ѓердан Накит

Година Трендовски Домот Симулирани Бисер Свадба Ѓердан Сјајна Прекрасни Дами Clavicle Ѓердан Накит

DEN 189.00
DEN 207.36

Количина на стоки
Достапно


За Нашата продавница
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
Цел≥$150 , Бесплатен превозот Преку DHL,UPS-от и Fedex.
2016 Година Трендовски Домот Симулирани Бисер Свадба Ѓердан Сјајна Прекрасни Дами Clavicle Ѓердан Накит
Производство :
2016 Година Трендовски Домот Симулирани Бисер Свадба Ѓердан Сјајна Прекрасни Дами Clavicle Ѓердан Накит
Функција :
Симулирани Бисер Свадба Ѓердан
MOQ :
Мин цел е $10
Време На Испорака :
Околу 20-60days
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите. Ако вашата нарачка над $150,Бесплатен превозот Преку DHL,UPS-от или Fedex.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Карактеристики на стоката

Метална боја:
clavicle ѓердан
Главниот Камен Боја:
Бела
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бисер Форма:
Совршено Круг
Должина:
51+3cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Никој
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
xl01789
Бренд Име:
Сочни Грозје
Производи име:
2016 Година Трендовски Домот Симулирани Бисер Свадба Ѓердан
боја:
како Слика
Клучни зборови:
свадба ѓердан
Материјал На Природата:
Сите доведе и никел и кадмиум слободни
Тежина:
46g
Место на Потекло:
Qingdao Кина
позлата:
Злато Позлатен
ОЕМ:
OK
Повод:
Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол:
Жени , Девојки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат