.

.

New
3pcs Помине Cuticle Смена и Машина Траен Маникир Алатка Cuticle Nipper Cuticle Тласкач ar12dropship

3pcs Помине Cuticle Смена и Машина Траен Маникир Алатка Cuticle Nipper Cuticle Тласкач ar12dropship

DEN 428.00
DEN 563.52

Количина на стоки
Достапно


3pcs Помине Cuticle Смена и Машина Траен Маникир Алатка Cuticle Nipper Cuticle Тласкач
Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. За Нокти и Пети Ноктите Употреба
Професионални ги отстраните мртвите кожата Притисни назад cuticle и трим мртвите кожата околу ноктите и висат помине доволно Нежна да работат на кутикулите и слаби или разделување на ноктите Трајни Пролет Која Може да Се Користи За Долго Време
Погоден За Професионални Салон Употреба Или Домашна Употреба Запомнете да ги отстраните сите остатоци & лепак со acetone по употребата.
Пакет Содржина :
1x Помине cuticle nipper
2x Помине cuticle тласкач

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Cuticle Тласкач
Големина:
3PCS
Бренд Име:
Rosalind
Број На Модел На:
02
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат