.

.

New
метал Гроздобер Целосна Rim Eyeglass Рамки за Очила мажи жени Очила Rx во можност

метал Гроздобер Целосна Rim Eyeglass Рамки за Очила мажи жени Очила Rx во можност

DEN 576.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Достапно

Кога рамки се предвидени, тие доаѓаат со јасна пластични леќи, без printted,можете да го носат за мода. Ако сакате RX леќи,ве молиме контактирајте со нас за детали.Ви благодариме На дизајнерот стилот на рамката има моден трендовски изглед. Вие не може да тргне наопаку со овој класичен изглед. Леќа Ширина : 53mm/2.09 инчен Мост : 20mm/0.79 инчен Храмот : 150mm/5.91 инчен Големината на Рамката : 145mm/5.71 инчен Леќа Вертикална : 48mm/1.89 инчен Злато Сребро Направен од висок квалитет на метал материјал, тоа е многу здрав Гроздобер Рамка обезбедува непречено и удобност, Тие се соодветни и за мажите и жените Доаѓа со јасна пластични леќи, без printted Достапни : Сребро/Злато Мерење : 53-20-150, Рамка Ширина : 145mm/5.71 инчен, Висина : 48mm/1.89 инчен (прибл.)
Испорака Детали
Бесплатни & Брза Испорака! Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по исплата потврда. За да се обезбеди вашиот објект пристигнува во совршена состојба, секоја цел е внимателно и нежно рака спакувани во тешки пакување кутија.
Ние брод во светот! International shipping задолжен се пресметува врз основа на предметот тежина и локација. Комбинираат превозот попуст важи за секој дополнителен предмет во рамките на иста пратка. Испорака обично трае околу 12-25 работни дена за повеќето земји. Ве молиме контактирајте со нас за се комбинираат превозот попуст по исходот, ако купите различни објекти од нашата продавница.
Дополнителни Информации
100% Гаранција за квалитет : Ние сакаме вашиот онлајн шопинг искуство да биде пријатно. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, едноставно бродот назад до нас во рок од 14 дена од денот на приемот за целосна наплата или размена. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие врати овластување број (оригинал превозот бесплатно е неповратните).
За Нас :
Ние сме биле продажба на ebay од 2011. Ние се специјализираат на eyewear производи како гроздобер,мода очила, јасно леќа очила, очила за сонце и партиските очила. Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти.
Слободно можете да ни испратите е-маил за било прашање или загриженост. Ние ќе ви одговори за вас, веднаш штом ќе може да.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
BETSION
Број На Модел На:
5
Шаблон Тип:
Животните
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат