.

.

New
Топла Продажба Фабрика Директни 50 ПОСТАВУВА JST XH 2.5-3 Pin Батеријата Конектор Приклучок Женски & Машки со 120MM Жица

Топла Продажба Фабрика Директни 50 ПОСТАВУВА JST XH 2.5-3 Pin Батеријата Конектор Приклучок Женски & Машки

DEN 382.56

Количина на стоки
Достапно


Сосема Нов !
5 0 го ПОСТАВУВА JST XH 2.5-3 Pin Батеријата Конектор Приклучок Женски & Машки со 120 MM Жица
Ставка Опис
Состојба : Сосема НОВ!
JST XH 2.5-3 Pin Машки Конектор Приклучок w/. Жица x 50 компјутери
JST XH 2.5-3 Pin Женски Конектор Приклучок x 50 компјутери
-Кабел Должина : 120mm
-AWG : 26 AWG
Превозот и Ракувањето со Полнење
Превозот цена УСД $1.49 во САД, Слободен да го друга земја!
Ќе брод од страна на Хонгконг Пост Брзо Воздухопловната.
Обично ќе трае 5-10 работни дена кој зависи од локацијата.
Ќе брод во рок од Еден ден по потврди за плаќање.
Сите плаќања се направи во сабота и недела ќе го одложи превозот на следниот понеделник.
Ако се чувствувате незадоволни за објектот,ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ние може да ви даде ЦЕЛОСНА НАПЛАТА кога предметот се враќа.
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме само!
Ве молиме да се направи исплата во рок од ТРИ дена по крајот на аукција.
За Не-Плаќање на понудувачот,Негативна Повратна информација ќе бидат оставени!
Ве молиме не го понудата доколку не можете да се плати преку !
Ви благодариме за вашата посета!
Напојува со

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
EARUELETRIC
MPN:
не се применува
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат