.

.

New
ZS Белиот Оган Опал Камења Студ Обетки За Жените Сребрена Боја Обетки Студ Опал Обетки Природен Камен За Жените Накит

ZS Белиот Оган Опал Камења Студ Обетки За Жените Сребрена Боја Обетки Студ Опал Обетки Природен Камен За Жените

DEN 364.00
DEN 485.76

Количина на стоки
Достапно


ZS Белиот Оган Опал Камења Студ Обетки За Жените Сребрена Боја Обетки Студ Опал Обетки Природен Камен За Жените Накит

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
опал обетки за жени
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Објект:
Обетки
Материјал:
опал камен
обетки големина:
0.7*11*6mm
боја:
сребро позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки,Опал Обетки, Обетки Студ
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг
Еколошки Стандарди:
доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Пријатели
превозот:
Бесплатен Превозот ,Брза испорака
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат