.

.

New
Најдобри 1pc Нерѓосувачки Челик Двојно Страна Нога Датотека 10pcs Сува Пескарење Трудови Rasping Callus Мртвите Кожата Смена Нозе Грижа Педикир Алатка

Најдобри 1pc Нерѓосувачки Челик Двојно Страна Нога Датотека 10pcs Сува Пескарење Трудови Rasping Callus Мртвите

DEN 144.00
DEN 165.60

Количина на стоки
Достапно

Објектот спецификација :
Тип : Нога Датотека
Боја : Како на сликата
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик рачка+Sandpaper
Sandpaper Големина : 13.5 cm*4.3 cm(L*W)
Вкупно lenght : 24.5 cm
Тежина : 190g
Функција :
1.Нежно поднесување акција ефикасно ги отстранува тешко кожата.
2.Помага да се омекне и мазна текстура на кожата.
3. Тоа е многу корисна алатка за да имаат за ваша лична употреба да го користите дома или ако сте Убавина професионални, chiropodist или во педикир бизнис.
4.Помага Разбиена потпетици, exfoliates и smooths тврдоглав callus на нозе.
Instrution :
1.Извади го користите ронки од нога датотека
2.Изберете нов adhensive чакал и го стави на датотека
3.Уживајте во новите еден.
Пакет се Вклучени : 1pcs нога датотека+10piece sandpaper

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Breathleshades
Тип:
Рака На Нога Датотека
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Број На Модел На:
JJ3152
Материјал:
Метал
Големина:
24.8x3.5cm
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
одговараат за:
Возрасни
одговараат за нега на кожа:
сите видови на кожа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат