.

.

New
Женска Мода Секси Разговор Bralette Црно Ропство ја Подигнат вредноста на долна Облека Еластична Strappy Прилагодливи Назад Goth Блузи Pentagram костим

Женска Мода Секси Разговор Bralette Црно Ропство ја Подигнат вредноста на долна Облека Еластична Strappy Прилагодливи

DEN 62.00
DEN 88.32

Количина на стоки
Достапно


1 : Ова Многу секси градник,мора да се има ставка за вашиот секси гардероба
2 : Забелешка!! (Стил+број) + (One Size) = (Слика на Стилот+број)
3 : Материјал : Чипка + Spandex( Високо Еластична),
4 : Биста : (27-47)инчен = (70-120cm)
5 : Половината : (24-39)инчен = (60-99cm)
6 : Прилагоди S ize Предност Одговара ( S - M - L - XL Сите Големина Може да се Носи )
7 : Прилагодите Големина Предност Одговара ( 4 - 6 - 8 - 10 Сите Големина Може Да Се Носи )
8 : исто така, Можете да ни кажете вашето големина можеме да направиме како што велат големина, било производ големина

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Материјал:
Полиестер Мешавини,Spandex
Број На Модел На:
jianfeng12+4Б-
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
pentagram темперамент
Непристојни Слика:
No
Посебни Употреба:
Cosplay
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Секси Готски Панк стил Harajuku
квалитет:
Висок квалитет
Наменска:
Може да-сопствени направени
Регрутирање на дистрибутери:
Регрутира во странство продавачот дистрибутери Бурлеска
Трговија на големо:
Поддршка (компанија за директна продажба)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат