.

.

New
Радост недела Овци Во Есен Хилс Сликарство Смета Отпечатена на Платно 11CT14CT Кинески Крстот Бод Колекции Везови Везана

Радост недела Овци Во Есен Хилс Сликарство Смета Отпечатена на Платно 11CT14CT Кинески Крстот Бод Колекции

DEN 287.00
DEN 561.60

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
28*33cm
11CT:
35*42cm
Точка Бр.:
F394
Производи:
крстот бод колекции
Ткаенини:
Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат