.

.

New
Мода костуми пролет нови долго се посветам на еден морал два дела да се облекува во женска облека хан издание фер maiden темперамент

Мода костуми пролет нови долго се посветам на еден морал два дела да се облекува во женска облека хан издание

DEN 2396.00
DEN 3422.40

Количина на стоки
Достапно


Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо
(cm) Градите Ширина
(cm) Половината
(cm) РАКАВ
(cm) Должина панталони должина Колковите S 34 80 60 54 53 74 M 35 84 64 55 54 75 L 36 88 68 56 55 76 XL 37 92 72 56 57 77 XXL 38 96 76 58 57 78 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
L034
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
longqibao
Силуета:
Обвивка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Стил:
патување
се менуваат:
Корејската
Комбинација форма:
Две парче костим
Должина На Здолниште:
медиум здолниште
Sleeve:
Долг Ракав
Јака Тип:
Директно јака
Моден елемент / процес:
Патент
Боја Класификација:
бело, сино
Стил:
Повик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат