.

.

New
За Рено Kadjar .2017 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали ВИСОК КВАЛИТЕТ на Сосема Нов Cayenne Дизајн Nerf Барови

За Рено Kadjar .2017 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали ВИСОК КВАЛИТЕТ на Сосема Нов

DEN 8640.00
DEN 10800.00

Количина на стоки
Достапно

Нашата цел е задоволството на клиентите! 5. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате!
Ви Благодариме За Вашата Поддршка! !.
Материјал : Висок Квалитет ISO9001 Сосема Нов Алуминиум Легура Тело+Нерѓосувачки Челик Метал Стентови+ABS. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба.Ве молиме поднесете нарачки во времето за да ни каже! ! ! ! ! Ние сме Професионални Автомобил Додатоци Производител ,Најдобар квалитет е нашата главните предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ :
1. Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно. Нарачки парцела ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2.Што се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина.Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме ! 4. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. многу едноставно. (Ако не'т мора алатки, Isuggest дека ќе го земам на авто услуги станица,бара помош. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. Ако не е, тогаш можете да контактирате со нас од трговија со датотеки, или преку е-маил или Facebook, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 1-6 часа. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот.
Повратни информации :
1. многу лесно. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод ! 6. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Спречување на гребење, Намалување на вибрации, отпорност на Абење
Ова е многу популарна страна чекор во Кина во моментов, стабилен квалитет, се згусне заграда, максимум стојат 600-800kg
Бренд нови нерѓосувачки челик gurantees одличен анти - топлина , анти-киселина,анти-сол,анти-корозија,продолжување на животниот век и понатаму. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Во светот превозот од DHL, Fed Ex, ( Освен некои земји и APO/FPO ) .
Рачно Работење и Автоматски Операција Автомобил Багажникот Душеци е Иста Големина, ве Молиме Остатокот Увери Купување!
ПАКУВАЊЕ : 1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација на Опрема) . Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука.Ние не сме одговорни за било ДДВ или Завиткани во царинските тарифи.
Производ Тежина : Околу 15-16 КГ . Големината и Јазот 100% Одговара За Инсталација. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи.Ако Цел Адреса / Tel / Поштенски Код / Addressee Било една грешка,Пакетот не е во можност да се примени.
Дознајте оригиналните дупки на авто шасија-инсталирање на протезатапотоа се зацврсти страна чекор. Ви благодариме!
Контакт Со Нас На :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат. Можете да го инсталирате сами.
Место на Потекло : Гуангжу,Кина.Ако ние треба да се намали на декларираната царинска вредност парцели. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор.

Карактеристики на стоката

Земја/Регион на Производство:
Гуангжу,Кина
Специјални Функции:
Бидат Погодни за да се Добие за вклучување/исклучување За Деца и Возраст
Осветленост Дел Број:
Страна Чекор
Другиот Дел Број:
Работи Одбори
Бренд Име:
LVZHIQI
Поставување на Возило:
Автомобил Тело Страна
Материјал Тип:
ISO9001 Висок Квалитет на Сосема Нов Алуминиумски+Нерѓосувачки Метал+ABS
Објектот Тежина:
15-16 Kg
Објектот Должина:
01
Објектот Висина:
01
Објектот Ширина:
01
Производителот Дел Број:
Star Војна - 01
Големина:
Through The Mould Produce. Size and Gap 100% Fit For Installation
Производот Количина:
1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација На Опрема)
Пренесување На Тежина:
400Kg - 600Kg
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат