.

.

New
Алуминиум Гума 22mm Twister Гас Цевка Handlebar Капи Приклучоци Костец За KTM SXF XCF EXCF XCFW EXC XCW 250 350 450 SXR 400-530

Алуминиум Гума 22mm Twister Гас Цевка Handlebar Капи Приклучоци Костец За KTM SXF XCF EXCF XCFW EXC XCW 250

DEN 835.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Достапно


2016 година
Состојба : 100% Сосема Нов, неискористениот Боја : Како Слики Материјал : Алуминиум И Гума
Пригушување цевки се дизајнирани за да ги собере сите 7/8" handlebars
Ултра се Изедначи со Прецизни Гас Пресврт
Директни ОЕМ Замена Надградба
Приклучоци :
Мерење : L46mm * OD28.3мм
Количина : Сет од 2 (Лево и Десно)
Адаптер : 12mm, 14mm, 16mm се вклучително
Костец :
Лево Внатрешен Дијаметар : 22 MM
Право Внатрешен Дијаметар : 24 MM
Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата. Одговара : 250 SX-F/XC-F 06-15
250 EXC-F/XCF-W 06-16
350 SX-F/XC-F 11-15
350 EXC-F/XCF-W 12-16
450 SX-F/XC-F 06-15
450 EXC/XC-W 06-16
400-530 SX-R/EXC 04-16
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Карактеристики на стоката

Име На Модел:
170411-3
Материјал Тип:
АЛУМИНИУМ ГУМА
Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
CAKEN
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат