.

.

New
Dayoff Рачно Изработени Смола Камен Голем Earings За Жените Накит Геометриски Капка Dangle Падини Лажни Druzy Drusy Earing Долги Обетки

Dayoff Рачно Изработени Смола Камен Голем Earings За Жените Накит Геометриски Капка Dangle Падини Лажни Druzy

DEN 127.20

Количина на стоки
Достапно

Добредојдовте на Потемна
Количина : 1pair
Стил : Обетки
Материјал : ова е Смола, не се природен камен
Боја : како на сликата шоу
добредојдовте во мојата продавница :
Answer : ___________________________ Note : 1.Постојат можат да имаат благо различни бои,бидејќи на компјутерски монитори амбиент. 2.Со разликата во measurment метод pls дозволете 1-2cm толеранција.
Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.
И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 3-5 дена,ви благодариме за вашето разбирање.
ние не презема одговорност за било кој данок .
Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.
Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!
Да се забавуваш тука!

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Dayoff
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
E243-Т1
Сет:
1pair
објектот стил:
Обетки
Тежина:
10g
Пол:
женска
Материјал:
Смола
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат