.

.

New
XSKEMP 9H 0.3 mm Премиум Зајакнато Калено Стакло За Sony Xperia Z4 Таблета 10.1 SGP771 Таблета Екран Заштитник Заштитна Фолија

XSKEMP 9H 0.3 mm Премиум Зајакнато Калено Стакло За Sony Xperia Z4 Таблета 10.1 SGP771 Таблета Екран Заштитник

DEN 215.00
DEN 268.32

Количина на стоки
Достапно

XSKEMP 9 H 0.3 mm Премиум Зајакнато Калено Стакло За Sony Xperia Z4 Таблета 10.1 SGP771 Таблета Екран Заштитник Заштитна Фолија Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A. F(анти-fingerrprint ) обложени со слој за отпор против smudges и отпечатоци од прсти. 3.Површинска цврстина : 8-9 H. 4.Silm хемиски третман обработени калено galss. 5.А.S.F : Анти-syattered филм (висок силиконски слој ) 6.Напредни силикони лепливоста 7.Sebsitive допир, огледало функција. Пакет се Вклучени : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 1 X Сува Ткаенина за Чистење 1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Карактеристики на стоката

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел 1:
За Sony Xperia Z4 Таблета 10.1 SGP771
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат