.

.

New
Florales тврд карамел Серија Бесплатен Превозот 6pcs 15ml гел лак 12 бои за избор Гел-лак

Florales тврд карамел Серија Бесплатен Превозот 6pcs 15ml гел лак 12 бои за избор Гел-лак

DEN 685.44

Количина на стоки
Достапно


Пакетот содржи :
6pcs боја гел
(Ве молиме имајте во предвид : ве Молам, ве молиме оставете порака за да се информирате на бои што сакате или што мора да се испорача во случаен избор. )
1.Тоа е нормален феномен ако гел оди подебели во случај на намалување на температурата.
2.Чувајте ги подалеку од сонце и топлина.
3.Имајте тесни по употреба.
4.Следете ги упатствата за употреба.
5.Прекинете со употреба ако сензибилизација се случува.
6.Да се чува вон дофат на деца.
7.Одете на лекар ако во очите или устата.
8. Не можете да изберете да ја купите нашата горниот слој и база на грб и наместо нив со боја гел, но тоа е високо сугерираше дека гел боја, база на грб и горниот слој биде иста марка, со цел да се избегне неочекувани проблеми.
(1) Во или дер да се намалат трошоците на товар, ве молиме изберете 6 парчиња или повеќе од 6 парчиња! Ако бојата дека вашиот избор во оваа врска не е доволно 6 парчиња, вие може да одиме во нашиот главна Страница да се избере повеќе бои!
(2) Ако вашите нарачки не се доволни за да додадете до 6 парчиња или повеќе, ние не ќе ги прати наредбите, се надевам дека ќе можат да го разберат!
(3) Со цел да се намали цената на производот и им даде на нашите клиенти подобра цена, па ние го избере обичните испорака која Не е Испорака на Информации, под нормални ситуација, времето за испорака е 15-60 дена. (Ако производот не можеше да пристигне на дестинација на време, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас прво, не го прават спорот, тоа е многу важно за нас, кои се во низок профит, многу ви благодарам!)
(4) Ние не сме одговорни за царинските давачки!
(1)Ние брод на Alixpress адреса на само. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
(2)Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународната испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето!
(3)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со царинската испостава во вашата земја за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Гуангжу Feifan Козметика Co., Ltd е една фабрика врз основа извозник, главно се ангажирани во производство ,развој и продажба на сите видови на гел лак и eyelash производи. Од увоз врвен квалитет суровини и напредна процесот на производство, како и со нашите професионални R&D тим, нашата компанија секогаш може да обезбеди иновативни производи. Покрај сопствен бренд за лансирање, ние исто така може да обезбеди гел лак во најголемиот дел на пакетот и приватни етикета услуга за гел за полски.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Гел За Полски
НЕТО-WT.:
15ml
Бренд Име:
VOG
Состојка:
Смола
Количина:
6Pcs
Алатки:
УВ /LED Светилка
Прилики:
Секси клуб, Бар, кафуле, Паб, Забава, Одмор
испорака:
во рок од 3 работни дена
боја:
12 бои за избор
is_customized :
Yes
Еко-Пријателски:
Не DBP, Метанол; Methylbenzene
Функција:
Гел Лак, Ноктите Продолжување; Помине Уметност
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Сертификат:
MSDS,SGS
Спедитор:
DHL,EMS,ТНТ,UPS-ОТ,HKPOST
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат