.

.

New
Латинска танц облечи латинска танц носии за жените самба танц носии фудбалскиот танц фустани 2017 нови arrivlas KK596 W

Латинска танц облечи латинска танц носии за жените самба танц носии фудбалскиот танц фустани 2017 нови arrivlas

DEN 2508.00
DEN 4560.00

Количина на стоки
Достапно


(CM) Висина Тежина М 155-160 45-50 KG L 160-165 50-55kg XL 165-170 55-60kg XXL 170-175 60-65kg 3 XL 175+ 65-70kg

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
EASTQUEEN
Број На Модел На:
KK596
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат