.

.

New
Disney Pixar Автомобили Црвено Firetruck Спасување Автомобил Модел 1:55 Оган Мотор Метал Diecast Автомобил Цртан Филм Роденденски Подарок За Деца

Disney Pixar Автомобили Црвено Firetruck Спасување Автомобил Модел 1:55 Оган Мотор Метал Diecast Автомобил

DEN 528.00
DEN 775.68

Количина на стоки
Достапно

Опис : Материјал : Алуминиумски + ABS Пластика
Возраст Опсег : > 3 Години ( Мали делови не е за деца под 3 години )
Големина : 10cm од предниот до задниот дел (Секој човек е мерење на различни начини,ќе биде 1cm грешка)
Answer : ___________________________ Note : Не се повлече назад функција, телото е метал, не звук и светлина верзија

Карактеристики на стоката

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел,Мини
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ДИЗНИ
Предупредување:
Никој
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Скала:
1
Тип:
Автомобил
Број На Модел На:
Автомобили
автомобили 2:
Црвено Firetruck
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат