.

.

New
2017 Лето Златна Боја Бел Anklets за Жените Мода на Плажа Шарм Мулти-слој Tassel Anklet Хривнија Cheville Нога Накит 1pc

2017 Лето Златна Боја Бел Anklets за Жените Мода на Плажа Шарм Мулти-слој Tassel Anklet Хривнија Cheville Нога

DEN 58.00
DEN 64.32

Количина на стоки
Достапно

Драги Пријатели, Добредојдовте на LEYU НАКИТ ! Ние сме Фабрика Директна Продажба ,Стоката е со Добар Квалитет. И сите Големина и Боја се во Парк. Немојте да се Грижите За Ништо. Вашето Задоволство Е Наша Најголема Желба, Ако Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Кажете Ни И Ние Искрено Се Слуша Вашите Ставови, Сакате Да Имате Среќен Шопинг,Ви Благодариме!
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Предмет Тип : Anklets
Материјал : Цинк легура
Бои : Златна
Големина : 20+4cm
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината
Подарок за : Девојка frieng/ Жена/Мајка
Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел fr
Ле Ју накит ангажирани во производството на модата накит додатоци , вклучувајќи ги и ѓердани, телото синџири, коса додатоци, брошеви, обетки, нараквици, нараквици и клучните алки и прстени. Имаме над 2000 дизајни, што сакаш ни да има!
Накит за нега :
1.Чувајте Ги Чисти,Суви,
2.Избегнувајте Хемикалии,Течни,Потење,Триење
3.Одделно Складирање
...
Шопинг Процес :
1.Најдете заинтересирани објект
2.Додадете во количката
3.Продолжи шопинг
4.Проверете ги сите објекти во вашата шопинг кошничка
5.Поднесете вашата цел и да се направи исплата.
Испорака Метод :
Кина Пост Ailr Mail : 20-60 дена.
e Packet : 10-25days
DHL : 3-7days
FEDEX : 3-8days
EMS : 5-10days
Повеќе Превозот Метод Pls Контактирајте со нас.
ако цел
НЕМА следење на информации, можете да't проверете го ова .
ако цел >7 ние ќе превозот со "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", имаат следење на информации.
Пакет :
Добро спакувани во opp вреќа.После тоа се спакуваат во жолта буква торба или кутија.
Ако имате прашања во врска со пакетот pls контактирајте со нас.
Повратни информации :
1 Ако се satified со стоката.Pls остави позитивни повратни информации.Incluing опис,Услуга и превозот.
2 Ако не сте задоволни со стоката.Pls контактирајте со нас штом имате такво чувство.
3 Ние не't прифати било лошо повратни информации кои без никаков контакт.
Се надеваме дека може да се најде точка сте како и повеќето.Среќен шопинг време!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jiaoyu
Должина:
20+4cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SL081
Стил:
Чешка
боја:
сребро позлатен
Пол:
Жените И Девојките
Накит Тип:
Anklets
Стил:
Мода,Чешка,Гроздобер
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат