.

.

New
10pcs AD16-22D/S LED Моќ Индикатор 22mm AC220V Сигнал Светло Пилот Светилка

10pcs AD16-22D/S LED Моќ Индикатор 22mm AC220V Сигнал Светло Пилот Светилка

DEN 145.92

Количина на стоки
Достапно


Актуелни : 20m A Напон : AC/DC12 V , AC/DC24 V , AC/DC36 V ,AC110 V,AC220 V,AC380 V Планината Големина : 22mm/0.87" Brightness : ≥100cd/м2 Завртка Терминалот Број : 2 Изолација Отпор : ≥2 MΩ Големината на Телото : 29x51mm/1.1"x2"(D*H) Континуирани Оперативни Живот≥30000 H Заштитна Degreee на Главата IP65

Карактеристики на стоката

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта
Тип На Објект:
Индикатор Светла
Бренд Име:
VIDONIA
Напон:
220V
Број На Модел На:
AD16-22D/S
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат