.

.

New
2017 Нови Девојки Влечки Лето Децата флип апостолки затворен бања Влечки Бохемија анти-пропадна Цвет Плажа Влечки за семејство

2017 Нови Девојки Влечки Лето Децата флип апостолки затворен бања Влечки Бохемија анти-пропадна Цвет Плажа

DEN 671.04

Количина на стоки
Достапно


Answer : ___________________________ NOTE : Како да се избере правилната големина : 1, на Нашата големина не е стандард НАС големина, и тоа е само еднаков на нога должина! 2, големината стандарди од различни земји и различни производители се различни,нога должина е единствен критериум за избор на големина. 3, Нога должина не е insole должина,и тоа е, исто така, не чевли внатре должина. Нормално Insole должина = нога должина +0.5 cm/1 cm 4, ве Молиме внимателно да ги измери вашиот деца нога должина или insole должина
5, Ако нивните нозе се некако масти,ве молиме изберете една големина поголема. Ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас.
Евра/CN големина
НИ големина
Insole Должина/cm 25 10 17.5 26 11 18 27 11.5 18.5
28
12
19
29 12.5
19.5
30 13
20 31
13.5
20.5 32 1 21 33 1.5 21.5 34 2 22 35 2.5 22.5 36 3 23 37 3.5 23.5 38 4 24 39 4.5 25 40 5 26
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.освен кинеската Нова Година е Ден.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $129, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Влечки
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,13T,7T,>14T,14T,9T,5T,4T,6T,8T
Бренд Име:
Aiqingsha
Обвивка Материјал:
Свинска Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Сите Сезони
no:
T1h8qy61
Боја Класификација:
Голем Цвеќе
Големина:
24-37
Погоден Сезона:
Лето
Пети Стил:
Пети
Затвори режим:
стапнал
Страна материјал:
Cowhide
Применливи пол:
Женски
Кожата материјал:
Cowhide
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат