.

.

New
Хумор, Забава, Смешни Шапка господин секогаш носи Шешир Т-маица Врвот Lycra Памук Мажите Т кошула

Хумор, Забава, Смешни Шапка господин секогаш носи Шешир Т-маица Врвот Lycra Памук Мажите Т кошула

DEN 608.64

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Lycra,Памук
Бренд Име:
EVOCUST
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат