.

.

New
Слободен брод protable 25-во-1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување Поправка Алатки

Слободен брод protable 25-во-1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување

DEN 198.00
DEN 282.72

Количина на стоки
ДостапноСлободен брод protable 25-во-1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување Поправка Алатки
Применливи да се достапни на пазарот, најголемиот број на мобилни телефони, компјутери, конзоли за игри, таблети, часовници, очила и други употреба! лесно да се носат со Шрафцигер Спецификации : T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 Крст Крст 1.0 1.2 1.5 2.0 Крст Крст 2 * Крстот збор 3.0 1.0 1.5 2.0 збор word збор 3.0 Пет ѕвездички 0.8 1.2 2.3 0.8 напрсток Тежина 125g. Индивидуални пакување големина (кога свитканите) : 105 * 65 * 20mm; Кога се прошират : 200 * 105mm се Справи со јогурт вкупно 110mm должина Битови должина : 33mm

Карактеристики на стоката

Завртка Тип На Глава:
Филипс,Torx,Дупчиња,Хексадецимален
Материјал:
Легиран челик
Тип:
Шрафцигер Сет
Карактеристики:
Мини,Dismountable,Мултифункционални
Навој На Главата Големина:
микс
is_customized:
No
Број На Модел На:
поправка алатки
Магнетно:
No
Со Рачка Или Не:
Yes
Бренд Име:
БЕС
Пакет:
Под 5Pcs
Големина:
10.5*6.5*2cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат