.

.

New
2 двор/многу бела мушка шарени црна круг sequins beaded чипка со 4.3 cm дополнителните tassel скратува мода облека, чевли декорација

2 двор/многу бела мушка шарени црна круг sequins beaded чипка со 4.3 cm дополнителните tassel скратува мода

DEN 420.00
DEN 441.60

Количина на стоки
Достапно


предмет : beaded чипка
ширина : како подолу на сликата
боја : бела и црна
овој објект е sewed со рака, па не може да се изгубат делови од монистра или можеби некои исчезнати монистра. ако умот во врска со ова, ве молиме да не купи.

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
4.3cm
Декорација:
Монистра
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
170411001
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Beaded
Ткаенина Тип:
Ткаенини
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат