.

.

New
Голема Големина Обичните Жени Пумпи Низок Среден Блок Пета Патент Кожа Плоштадот Пети Круг Око Тока Канцеларија Партија Се Облекуваат Бела Дама Чевли

Голема Големина Обичните Жени Пумпи Низок Среден Блок Пета Патент Кожа Плоштадот Пети Круг Око Тока Канцеларија

DEN 1383.00
DEN 2515.20

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме да се измери вашата нога во попладневните часови, бидејќи нога добива повеќе во попладневните часови.
Мерка од пети до пета
Не се измери insole
Не се измери outsole
Усогласат нога против ѕид
Марко најдолгиот пети
Мерка знак
Совети : ве Молиме следете ги инструкциите погоре, за да го измери вашата нога 3 пати, и да се добијат најмногу точни метри должина.)
◆ Откако ќе се врати редот, ве молиме оставете ни цел ID и се врати следење на број.
Пример 3 : Celia копито должина е 24.
◆ Ако имате било какви проблеми околу производи, ве молиме да ни нудат шанса да ги реши.
Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме додадете "Желба Листа"
Доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме додадете на "Продавница Листа"
Ви благодариме за Посетата и Купување
.
!!! Откако ќе нарачате, ве молиме, напишете ја вашата вистинската нога должина до нас. Таа треба да се избере САД Големина 14 (САД 14 = 28.
НАПЛАТА & RETURN
◆ Ако не сте добиле наредба на сите, ние ќе испрати цел или рефундирање на сите вас.
2 Бои : Црна, Бела
Декорација : Fisheye Тока
Брзина на Затворање
Горниот Материјал : Патент Кожа
Обвивка : Дише Микрофибер
Outsole : Гума
Чевли Врвот : Плоштадот Пети
Пета Тип : Средна Блок Пета
Пета Висина : 4cm
ПЛАЌАЊЕ ◆ Ние го прифаќаме плаќање преку Alipay, Виза, Мастеркард, Qiwi, Webmony, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, T/T, итн. Ние обично соработуваат со подолу couriers :
Курир
Земји & Региони
Земји & Региони
Следење на веб-Сајт САД, Русија, Шпанија, Франција, Велика Британија, Шведска, Португалија, Израел, Холандија, Канада, Италија, Украина, Полска, Австралија, Германија, Јапонија, Кореја, Турција, ОАЕ, Малезија, Индија, Тајланд, Бразил, Чиле, Мексико, Аргентина, Јужна Африка, Кина Пост 15-25 работни дена (бесплатен превозот) 25-60 работни дена (бесплатен превозот) e Packet 7-15 дена (слободен или делумно превозот) 10-20 дена ЕМС 5-8 дена 7-10 работни дена SF Изразат 10-20 дена 10-20 busniess дена Fedex 3-7 работни дена 5-8 дена DHL од 3-7 работни дена 5-8 дена ТНТ од 3-7 работни дена 5-8 дена ПРОЗОРЦИ од 3-7 работни дена 5-8 дена
* Табелата е за повикување само!
ЕВАЛУАЦИЈА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
◆ Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди оценка, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
◆ Ако сте незадоволни со цел да можете да се вратите до нас со неговата оригинална положба во 7 дена.
◆ Ако примите цел оштетен, ве молиме да го пополните тврдењето на курир прво, и контактирајте со нас наскоро.
!!! Ако вашата нога е широк или дебели, ве молиме изберете 1 Кина големина поголем и да не известите на порака.
Пример 2 : Бела копито должина е 28.
COURIERS & ПРЕВОЗОТ
◆ Ние обично брод од цел во 1-2 работни дена, и не може да брод за време на викендите и празниците. Таа треба да се избере САД Големина 10 (САД 10 = 25.
◆ На превозот надомест ќе биде бесплатно или да се наплатува врз основа на курир можете да изберете.
Жените Чевли Големина На Табелата
Напомена :
!!! Поради discrepency на секоја земја е големината на системот, ние ви препорачуваме да се избере соодветна НИ големина според реалните метри должина , наместо на локално или претпоставам големина. Ви благодариме!
Пример 1 : Ана копито должина е 25.
◆ Во цел дека курир ја испорача вашата цел брзо и безбедно, ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса точно.
◆ Ние целосно ќе наплата тебе по приемот на вашата врати неискористени и неоштетени. Таа треба да се избере САД Големина 6. (Ние може да одбие да реконструкција за враќање на оштетени или да се користат.
◆ Ве молиме претпазливо ни остави неутрални или негативни повратни информации, позитивни повратни информации е многу увоз за нашиот бизнис.

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8, 9, 10, 10.5, 11, 12, 13, 13.5, 14
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Се облекуваат
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Метал Декорација
Број На Модел На:
СР-HU006
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пети Форма:
Плоштад Пети
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Со Платформи:
No
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SURISE
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
4cm
Пета Тип:
Плоштад Блок Пета
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Поставата:
Микрофибер
Сезоната:
Лето, На Пролет, Есен
боја:
Бела, Црна
Чевли Пети:
Плоштад Пети
Повод:
Повик, Партија, Да Се Облекува, Канцеларија
Декорација:
Круг Око Тока
клучни зборови:
Жена Пумпа, Средни Пета, Плоштад Блок, Кружни Тока
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат