.

.

New
2 ПАРЧИЊА Брзо се Оддели QD Прашка Swivels Studs Лов Додатоци Поставува Црна Челик Машина Завртка Адаптер Тип 1

2 ПАРЧИЊА Брзо се Оддели QD Прашка Swivels Studs Лов Додатоци Поставува Црна Челик Машина Завртка Адаптер Тип

DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2 Бела Изолација Вклучени за да се Осигура Безбедна Тесни Одговара и Не Нула Пушка / Пушка. Одговара на Дрво и Повеќето Синтетички Акции и Forends.Ако не ви се допаѓа производот или има квалитет проблем за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас,ако сакате да го вратите производот назад, ве молиме да го стори тоа во рок од 10 дена од денот беше донесено. Брза и Лесна Инсталација. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. За Испорака : 1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Бесплатен превозот начин се испраќа со следење на број кој може само да пратите пред да замине во Кина.5 cm Пакет, Вклучувајќи : 2 X Брз Одвои Прашка Swivels 2 X Завртки (Со бели прстени) Внимание : Поради различни мерења, ве молиме прифатете 1-3cm грешка; ве молиме овозможи разумна боја разлика како различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои За Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако предмети кои не се примени во 60 работни дена, ние ќе рефундирање на 100% или испраќање сте нов. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Нашата цел е задоволството на клиентите! 9. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сепак, ве молиме да ни веруваат. Ви благодариме. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 2 ПАРЧИЊА Брзо се Оддели Прашка Swivels Studs Лов Додатоци Поставува QD Прашка Swivels Црна Челик Машина Завртка Адаптер Тип 1" Брзо се Оддели Прашка Swivels Studs Лов Додатоци Поставува QD Прашка Swivels Црна Челик Машина Завртка Адаптер Тип 1" Опис Сет од 2 Челик Swivels 1" Широк + Дрво Завртка Studs 1/2-Инчен и 3/4-Инчен Завртки се Дизајнирани за Ремени или Канџи 1" Широк или Помалку. Ако сте примиле скршени производи, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе ви ги даде решение што е можно поскоро. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите Челична Конструкција, Црна Заврши. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Фокусот На Ревизијата
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат