.

.

New
SKMEI Кварц Види Жените Часовник 2017 Дами Зглоб Часовници, Женски Познатиот Луксузен Бренд кварц-види Relogio Feminino Montre Femme

SKMEI Кварц Види Жените Часовник 2017 Дами Зглоб Часовници, Женски Познатиот Луксузен Бренд кварц-види Relogio

DEN 668.00
DEN 890.88

Количина на стоки
Достапно

SKMEI Кварц Види Жените Часовник 2017 Дами Зглоб Часовници, Женски Познатиот Луксузен Бренд кварц-види Relogio Feminino Montre Femme БРЕНД : SKMEI СТИЛ : Fashion & Повик на ДИСПЛЕЈОТ : Аналогни Дисплеј Висок квалитет на Кварц Движење; Високо отпорни на абразија стакло; нерѓосувачки челик watchband; Hi-tech ласерски логото; Случај Дијаметар : 2.5 cm Случај Дебелина : 0.6 см Бенд Должина : 23cm 30 метри, отпорен на вода.(Ве молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Дебелина:
6mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Број На Модел На:
1223
Стил:
Луксуз
Бендот Должина:
23cm
Бендот Ширина:
19mm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
25mm
Бренд Име:
SKMEI
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат