.

.

New
2 mm банана приклучоци инструмент наставната опрема моќ сигнал Чист бакар мини банана терминал

2 mm банана приклучоци инструмент наставната опрема моќ сигнал Чист бакар мини банана терминал

DEN 504.00
DEN 646.08

Количина на стоки
Достапно


2 mm банана приклучоци инструмент наставната опрема
моќта на сигналот за Чист бакар мини банана терминал

Карактеристики на стоката

боја:
10pcs пакет
Број На Модел На:
конектор
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат