.

.

New
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm 20mm 22mm 24mm за Tissot 1853 Безбедност Затворач Рака Јамка Појас Хривнија Црна, Сребрена + Пролет Бар

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm 20mm 22mm 24mm за Tissot 1853 Безбедност Затворач Рака Јамка Појас Хривнија

DEN 522.00
DEN 522.24

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Tissot 1853 со соодветен конектор ( T035 / T050 / PRC 200 T055 / T097 / T099, итн.)
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.
Подарок

Карактеристики на стоката

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Безбедност затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Tissot 1853
Бендот Должина:
прилагодлив
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат