.

.

New
CaseMe Кожа Случај За Coque iPhone 7 Случај Покрие Флип Паричникот Патент за Држачот За iphone7 Случај за iPhone 7 Плус Capinha Etui

CaseMe Кожа Случај За Coque iPhone 7 Случај Покрие Флип Паричникот Патент за Држачот За iphone7 Случај за iPhone

DEN 638.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Достапно


Case Me Кожа Случај За Coque i Phone 7 Случај Покрие Флип Паричникот Патент за Држачот За iphone7 Случај за i Phone 7 Плус Capinha Etui
Продажба на точки>> Модерен Стил Сосема Нов Мобилен Телефон Случај Покрие Perftctly Погоден за i Phone 7 4.7 инчен i Phone 7 Плус 5.5 инчен Full Заштитна : Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна Cassby Тргување Обезбеди Најдобра Услуга Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Брзо се Подготви објект во 48 часа Злато Клиент Servicer го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа 3%Попуст за повеќе од 2 парчиња Капка превозот поддршка! Слики Предвидени За препродавачи! Руски Пријатели Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската клиент ,ви благодарам!!! Pleasae кликнете на линкот подолу за да се проверат повеќе стил случаи за Apple i Phone 7 / 7 Plus случаи : Производ Покажуваат : Pleasae кликнете на линкот подолу за да се проверат повеќе стил случаи за Apple i Phone 7 / 7 Плус случаи :

Карактеристики на стоката

Материјал:
За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Обична,Гроздобер,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Големина:
4.7&5.5 inch
Карактеристики:
High-end Луксузни Бизнис Паричникот Телефон Случај
Бренд Име:
CaseMe
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 7
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Погоден модел:
За iPhone 7 / 7Plus Случаи
Бои:
Црна/Кафеава/Црвена
функција 1:
Бренд Најновите и Мода
Карактеристика 2:
Картичка Слотови и Носителите на Телефонот
Материјал:
ретро кожа
Пакување:
OPP вреќа
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Состојба:
Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Функција:
Мода и Повеќето во Бизнис Стил
статус:
во парк
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат