.

.

New
2-6Years/Лето Стил Деца Фустани За Бебе Девојки Облека Мода Црна, Сива Ракави Деца се Облекуваат Бебе Облека BC1171

2-6Years/Лето Стил Деца Фустани За Бебе Девојки Облека Мода Црна, Сива Ракави Деца се Облекуваат Бебе Облека

DEN 446.00
DEN 594.24

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Асиметрични
Бренд Име:
babzapleume
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Обвиткан
Стил:
Повик
Број На Модел На:
BC1171
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
девојки фустан:
девојки облека
бебе девојка се облекуваат:
деца фустани за девојки
девојка се облекуваат:
лето облечи
девојки фустани:
Принцеза Се Облекуваат
детска облека:
девојки лето облечи
бебе се облекуваат:
децата облека
бебе девојка облека:
детска облека девојки
Девојки Облека:
деца девојка фустани
девојка облека:
децата се облекуваат
девојки летна облека:
девојка фустани
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат