.

.

New
Riverruns Уметнички Burl Супер Риболов Нето Ослободување Силни Магнетни Дрво Нето Ослободување Летаат Риболов Нето Ослободување Врвен Квалитет

Riverruns Уметнички Burl Супер Риболов Нето Ослободување Силни Магнетни Дрво Нето Ослободување Летаат Риболов

DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно


Опис : Уметнички burl дрво врвен квалитет, посебно стабилизира третман, две прекрасни бои, зелена или црвена. Супер силен 7lbs магнетни, безбедно, лесен и удобен. Боја : две бои се избор, зелена или црвена Riverruns уметнички burl дрвени нето ослободување со супер силни магнетни , 7lbs. Изработен од специјален третирани стабилизира burl дрво од илјада години. Магнетни нето-порака можат да носат мрежи и други риболов алатки за безбедно и лесно клипови со Д - прстен на вашиот вест или пакет. 2 Супер -силни магнети се задржи вашиот нето или други алатки во прилог, кога сте подготвени да го користите вашиот риболов нето, само земи го, потоа магнет ќе се ослободи, па така вие можете безбедно да се риби. Ќе не грижете се изгубени на вашиот нето или други алатки. Тоа е дел од уметноста, убава и функционална Пакување материјал : Opp вреќа или Pvc кеса Превозот :
Објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 24 часа по приемот на плаќање.
НАС, CA, RU, велика БРИТАНИЈА, СР, НЕ и СЛЕДЕЊЕ на Пратката :
Превозот е понуден од страна на e-Пакет од Кина, и ќе го примите пакетот за 7-15 дена, понекогаш тоа ќе потрае малку подолго време. (Треба да изберете 'Продавачот за Испорака Метод' или 'e-Пакет' )
Во Светот Испорака :
Ние брод низ Кина пост mail, тоа може да потрае подолго пред да го добиете објект, нормално пратката да се во светот ќе трае од 18 до 35 дена.
Ние, исто така може да понуди изразат пост како DHL, Fed Ex и ЕМС, кој е побрз и ќе бидат потребни неколку дена, но цена $20, повеќе или повисоко. Ако ви се итни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде разумно такси превозот.
Ние ќе испратиме следење бр. откако испраќање на вашите производи, па можете да ги пратите пратката и знаат кога ќе може да се добие вашиот објект.
Во комбинација превозот :
За да заштедите на превозот на трошоците, што се предлага да се редослед на различни предмети и да ги плати во една исплата. Ако сакате да го нарачате повеќе, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за евентуални попуст на превозот цена. Ви благодариме за вашиот вид доверба.
Враќање опис :
1. Три месеци гаранција е обезбедена.
2. Се врати превозот трошоци ќе бидат покриени од страна на купувачот.
3. Ве молиме да се врати во рок од 7 дена од примање на стварта ако стварта е дефектен, ние ќе се замени со нова.
4. Прифаќаме само неискористени стока која е во добра состојба.
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се реши проблемот веднаш.
Имаат добар ден!

Карактеристики на стоката

боја:
црвена боја, на зелена боја
Тип На Производ:
Рибарски Мрежи
Дебелина:
3cm
Тип На Јазол:
Еден
Стил:
Monofilament
Број На Модел На:
Летаат нето
Mesh Големина:
Мала Мрежа
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
aventik
длабочина:
0.3 m
Должина:
1m
Positionable или Не:
Yes
Стигнале или Не:
Yes
Со Glueing или Не:
No
Тип:
Летаат нето
боја:
зелена и црвена боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат