.

.

New
Се прошири Двоен Прстен AR15 М4 М16. Оптички Одбрана Пушка Оптички Обемот Планината 1 Инчен /30мм Picatinny Weaver Железнички со Меур Ниво 2-0028

Се прошири Двоен Прстен AR15 М4 М16. Оптички Одбрана Пушка Оптички Обемот Планината 1 Инчен /30мм Picatinny

DEN 1023.00
DEN 1295.52

Количина на стоки
Достапно


Се прошири Двоен Прстен Автоматско AR15 М4 М16. Оптика за Одбрана Пушка Оптички Обемот Планината 1 Инчен /30мм Picatinny Weaver Железнички 20 MM Прстен Планината со Меур Ниво Тежина : 160g Бруто Тежина : 200g Боја : Црна/Тен Материјал : Метал Доаѓаат со Обемот Меур Ниво Прстенот со Дијаметар : 25.4 mm/ 30мм

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Bumlon
Број На Модел На:
Оптички Обемот Планината
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тежина:
160g
Тип:
обемот планината
Функција:
Доаѓаат со Обемот Меур Ниво
прстенот со дијаметар од:
25.4 mm/ 30мм
боја:
Црна/ТЕН
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат