.

.

New
Автомобил Rear View Camera Водоотпорен Автомобил Backrest Камера Пеперутка Универзална приказот на Камерата За DVD Rear View Image

Автомобил Rear View Camera Водоотпорен Автомобил Backrest Камера Пеперутка Универзална приказот на Камерата

DEN 342.00
DEN 427.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики : Направен од високо квалитетни и издржливи материјали. High-definition и широк агли на гледање. Поддршка Боја CMOS/CCD слики. Поддржува NTSC ТВ систем. Со shockproof,Dustoroof и водоотпорен функција.
Камерата Чип : 1/3 CMOS PC3089
Ефективни Пиксели : 720*480
Резолуција : 480 TVL
Фреквенција : PAL/NTSC
Напојување : DC 12 V +/-10%
Домување Материјал : ABS
AGC : Автоматски
BLC : Автоматски
S/N Сооднос : Повеќе од 48db
Тековната Потрошувачка : НЕМА повеќе 150ma
Оперативен Температура : -20 °~70 °
Температура На Чување : -30 °~85 °
Хоризонтална Агол : 110 +/-3 °
Леќа Агол : 170 °
Вода-Доказ : IP67
Минимална IIIumination : 0.5 Лукс/С 1.2(0 Лукс со Led)

Карактеристики на стоката

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
cheshitong
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна
Паркинг Видот На Помош:
rear view camera
Жица или Безжично:
Жица
алармот тип 1:
Возилото Копија Камери
алармот тип 3:
Додатоци
алармот тип 4:
Стакло
алармот тип 5:
Алармни Системи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат