.

.

New
Добар квалитет 3/8 7-19MM Gator chiave cricchetto ratchet клуч алатка поставува Контрола 55set/многу

Добар квалитет 3/8 7-19MM Gator chiave cricchetto ratchet клуч алатка поставува Контрола 55set/многу

DEN 18964.80

Количина на стоки
Достапно


3/8 7-19 MM Gator chiave cricchetto ratchet клуч алатка за Контрола поставува Карактеристики : Може да се расклопуваат различни форми ореви, завртки, куки, заостануваат навртки, и гром глави и др. Самостојно се прилагодува за да ги собере илјадници сврзувачки елементи. Полиран хром финиш. Внатрешно од страна 58 високо-јаглероден челик тврдост мотка конституира. Тоа може да се користи во автомобилската индустрија, апарати за одржување, преработувачката индустрија,градежништвото и другите индустрии. Производот е компактен и лесен за носење. Отстранлив завртки,ротирачки куки,расклопување рамна глава завртка. Отстранување на неправилна завртки и да ги отстраните скршеното чешми, затегнување копчиња. Спецификации : Користење на опсег : 7-19mm сите спецификации Должина : 52*26mm Нето Тежина : 400g Пакет се вклучени : 1x Универзален Приклучок Адаптер + 1x Моќ Вежба Адаптер + 1 x 3/8 ratchet клуч = 1 Set Плаќање & Испорака : Ние прифати исплата од Alipay, ЗАЧУВАМ, Виза, Мастеркард, Money Bookers ,Western Union, итн.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Не дозволувајте вашата нарачка пропушти плаќања во услови. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay ако не информира нас. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашиот превозот АДРЕСА е ТОЧНА. Сите предмети се 100% НОВИ, НИКОГАШ не се користи & НЕ е обновена. Сепак, за да бидете сигурни дека производот е 100% во добра состојба, ние секогаш се отвори пакетот двојно да се провери нивниот квалитет пред превозот. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : а)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Контакт 1.Ние се наоѓа во Шенжен, најголемиот електроника пазарот на Кина. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Ние нуди голем број на електронски бизнис од целиот свет. 2. Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА! Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката. Сите предмети се 100% нови и прегледани. 3. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Материјал:
Хром-vanadium Челик
Тип:
клуч сет
Бренд Име:
BAIDE
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
7-19
Големина:
3/8
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат