.

.

New
Паб бар Пиво Продавница неонски signage 2017 директна продажба на сопствени Полу-отворено графика led знак 10*19 инчи Светлина

Паб бар Пиво Продавница неонски signage 2017 директна продажба на сопствени Полу-отворено графика led знак

DEN 1578.24

Количина на стоки
Достапно


Примена : Можете да го користите за бизнис известување,на пример продавница прозорци ,продавница вратата итн..
100% сосема нов Оперативен Напон : прилагодено на напон според треба(од 110 V да 230 V) До 100.000 часови на работа мала тежина и лесно да се одложи Безбедно да се допре и да работат Посветла од неонски знаци Големина : 10 X19 инчи(25*48 CM) Ниска енергија трошоци (3-8 вати енергија потрошувачка), За внатрешна или полу-отворено употреба.
1pcs ДОВЕДЕ Отвори Знак 1pcs Виси Синџир

Карактеристики на стоката

Обликот:
правоаголник
Стил:
Модерна
Бренд Име:
CHENXI
Број На Модел На:
led лента со отворен знак
Материјал:
Пластични
Напон:
110V или 220V
Употреба:
Рекламирање
is_customized:
Yes
Wattage:
3W
Предмет Тип:
Рекламирање Светлина
Извор На Енергија:
Corded
боја:
црвена сина, жолта
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат