.

.

New
Q&N лента трговија на големо/OEM 5/8inch 15mm цврст дизајн преклопени над еластичен НЕПРИЈАТЕЛ за коса вратоврска бесплатен превозот

Q&N лента трговија на големо/OEM 5/8inch 15mm цврст дизајн преклопени над еластичен НЕПРИЈАТЕЛ за коса вратоврска

DEN 499.00
DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно


Се препорачува :
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 5/8inch 15mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на USPS : 8-15 дена.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.
В)Доколку износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,Fedex,UPS-от и ЕМС,испорака ден ќе биде 7-10working дена.
4.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
5.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
непријател
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Животните
Бренд Име:
Q&N
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат