.

.

New
Мода Нокти Салон Ѕид Decal лак Модерна Винил Ѕид Налепници Девојки Убавина Нокти Салон Жена Внатрешни работи Уметност Mural SYY555

Мода Нокти Салон Ѕид Decal лак Модерна Винил Ѕид Налепници Девојки Убавина Нокти Салон Жена Внатрешни работи

DEN 463.00
DEN 585.60

Количина на стоки
Достапно

Производ Inforamtion : Број : SYY555 Големина M : 52x57cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Карактеристики на стоката

боја:
H607 Оган Црвена, H627 Сива, H624 Браун, H635 Меки Розова, H631 Виолетова, друга боја избор
Големина:
52x57cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Стил:
Креативните
Класификација:
За Фрижидер,За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
SYY555
Материјал:
ПВЦ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат