.

.

New
Ноќта на вештерките Празник Божиќ Подарок 3D Оптичка Илузија LED Табела Ноќ Светлина Черепот Дух USB Кабел Батерија Управувана Маса Светилка

Ноќта на вештерките Празник Божиќ Подарок 3D Оптичка Илузија LED Табела Ноќ Светлина Черепот Дух USB Кабел

DEN 685.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно


Ноќта на вештерките Празник Божиќ Подарок 3 D Оптичка Илузија LED Табела Ноќ Светлина Черепот Дух USB Кабел Батерија Управувана Маса Светилка
Опис :
Излезен Напон : 5 V
Производ Моќ : 0.5 W
Префрлете Го Режимот : Допир Префрлате
Производ Тежина : 0.4 KG
LED Живот : 10,000 Часа
База : 87x87x43mm
Со Една Кутија Големина : 26 * 20 * 6 CM
Производ Седум Бои : Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Celadon, Виолетова, Бела, Истата Боја Или Шарени Прилагодливи Фиксна Ротациона Флуктуации;
Енергија : Можете Да го Поврзете се На Вашата Домашна Електричната Места Полнач за Телефон или Компјутер преку USB Порт
Answer : ___________________________ Note :
Акрилик Одбор Двострано Со Заштитна Фолија, Ве Молиме Да Се Стави Заштитна Фолија Се Отстрани Пред Да Се Користи.
Поврзете преку USB кабел. Не треба Батеријата.
Пакет Содржина :
Акрилик Одбор x1
ABS Пластика База x1
USB Кабел x1
Англиски јазик Прирачник x1
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
Сите производи се во парк,Ние ќе ја процесира вашата нарачка во 24-48 часа по уплатата беше верификација. Ве молиме потврдете ја нарачката ќе поставена,што би можело да се смени ништо,ако пратката беше испратен надвор. Pease Се Пополни Во Детални Адреса (Вклучувајќи И Целосно Име И Презиме, Телефонски Број, Поштенски Код)
Стандардната Превозот е од Кина Регистрирани Пост Воздух Пошта,можете да ги пратите на превозот статус.
Понекогаш ние, исто така, организира слободни Хонгконг Пост или Сингапур Пост или e-ЕМС.
Превозот Време : Според Вашата Земја, 10-60 Дена.
Ако ви требаат повеќе брза испорака,апели изберете Експрес Испорака.
1. Како LED Светилки се електромагнетни производи,царинската ќе биде случаен инспекција, па транспорт ќе биде соодветните продолжување на 3-5 дена, ви благодариме за вашето разбирање. 2. Со цел да се избегне вашиот увоз доход,ние ќе ги прогласи парцела помалку од 20 Ние не ќе се одговорни за вашата увозни давачки, Ако вашиот царински имаат некои барања, ве молиме да ни кажете кога ќе го поставите цел. Било какви проблеми со квалитетот или оштетување на пратката,ве молиме да ни ги испратите на тест извештаи и фотографии, ние ќе Рефундирање на 50% -100% на пари за вас. Ако не се задоволи со производите,тоа е во ред да се врати и да ни во рок од 15 дена, ние ќе целосна наплата откако прими врати пратката,но ќе мора да плаќаат за превозот надомест. Ако вашиот парцела не се примени во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО. Ако повеќе од 60 дена не добиле вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас за прошири пратката заштита. или Ние ќе ги провери дали можете да примите пакет,Ако не,ние ќе целосна наплата за вас. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да оставите позитивен фидбек за нас,Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред. Ако има било какви проблеми контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас, Негативна повратна информација реши ништо.

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
7 Бои Промена
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,Сува Батеријата
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
Asmarluxx
Тип На Батерија:
Никој
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Тело Материјал:
ABS
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Обликот:
Лице
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
GX-HC741
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип:
ноќ светлина
Напон:
5V USB
Полнење:
USB Кабел за Полнење
боја:
7 Бои Промена
Објектот:
3D Оптичка Илузија LED Табела Ноќ Светлина
Пакетот Вклучува:
1Lamp 1Base 1USB 1Manual
Промена На Бојата:
Допир Копче или Промени Автоматски
ние сме фабрика:
трговија на големо цена
Контрола На Квалитет:
ISO 19001 на Систем на Квалитет
Големи цел:
Контактирајте не за повеќе попуст
Капка брод:
Да, поддршка
Пакет:
картонска кутија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат