.

.

New
19V 4.74 НА 90W лаптоп ac адаптер за полнач за Toshiba Dynabook Сателитски TXW/66DW 66EW TXW/67DW 67JW API1AD43 TXW/69CW 69DW

19V 4.74 НА 90W лаптоп ac адаптер за полнач за Toshiba Dynabook Сателитски TXW/66DW 66EW TXW/67DW 67JW API1AD43

DEN 623.04

Количина на стоки
Достапно

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнач за Toshiba Dynabook Сателитски TXW/66 DW 66 EW TXW/67 DW 67 JW API1 AD43 TXW/69 CW 69 DW АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 4.74 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Карактеристики на стоката

Компатибилен Бренд:
за toshiba
Број На Модел На:
API1AD43
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат