.

.

New
HD Печати Графити Постер Бакнување Двојка Реални Маслото на Платно Апстракт Поп-Арт Ѕид Слика Дневна Соба Троседот Cuadros

HD Печати Графити Постер Бакнување Двојка Реални Маслото на Платно Апстракт Поп-Арт Ѕид Слика Дневна Соба Троседот

DEN 216.00
DEN 273.12

Количина на стоки
Достапно


Ве молиме да ја напуштат Повратни информации со 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, Вашиот позитивен фидбек е многу корисно за другите купувачи и нас .
-Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3-5 работни денови откако вашата уплата е потврдена,Ако некои Модели што имаат Акции , Тоа може да брод во рок од еден ден ,Вашите нарачки ќе се испраќаат преку Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, Epacket, DHL, Fed Ex или UPS. Нарачки ќе се испрати во 1-2 работни дена, ако во парк, ќе се испрати во 3-5 работни дена ако се надвор од акциите. Ако постои боја мирис за нова слика, што е нормално. Откако тоа се испраќаат надвор, тоа не може да се промени било повеќе.Бидејќи ако ние се врамени тука , превозот цена ќе се многу скапи. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат.
-Сите наши предмети ќе бидат испратени на адресата понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса внимателно пред исплата. Долу се Фотографии се Собраа Сликарство /Врамени Слика Виси на Ѕидот ,Тие се навистина убаво и изгледа одлично , ќе Ви се љубовта .Секој платно сликарство има 5 cm екстра бела предност во 4 страни ( како Слика Бр 1 show ) , ова е за протегала по сте го добиле на платно слики, ако имате други барања ве молиме контактирајте со нас. Меѓутоа, купувачот треба да Бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната Оригинална Услови.И мирисот не е на штета на човечкото тело , леснотија на користење.
-Обично превозот време ќе ги преземе за 7-30 работни денови.2 ) Piectre Шоу , Plese остави порака до нас .HD Печати Графити Постер Бакнување Двојка Реални Маслото на Платно Апстракт Поп-Арт Ѕид Слика Дневна Соба Троседот Cuadros
Рамка :
Сите цени не вклучуваат рамка ,само печатени платно и бродот во валани цевка.Поради различни светлосни ефекти помеѓу компјутерски монитори,мобилен телефон, бојата на објектите е малку различен од прикажи слики во продавницата.500 квадратни метри , имаме 8 поставува Дигитално Печатење Машини и 53 уметници . Благодарение на вас многу .Ако
врамени ,од страна на платното ќе изгледа вака .
Ние ја Напушти Екстра 5cm Бел раб за обликување на сликата како ( No. 1 ) слика шоу , за пример ќе го купите сликарство големина : 50x70cm , Вкупната Големина на платно сте примиле е : (5+50+5) x (5+70+5) = 60x80cm . Ви благодариме . Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе наплата на целиот износ, Ако тоа се случи , купувачот треба да се применуваат Тврдењето со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба . Тоа зависи од дестинацијата и други фактори, ако не го добиете вашиот парцела во рок од еден месец, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Вкупно Платно Големина :
Ние боја екстра 5 cm секоја страна на секој панел за frameing , на пример слика големина 40x60cm , вкупниот платно големина е : (5+40+5) x (5+60+5) = 50x70cm
Материјали :
водоотпорен polyster canvs и пигмент мастило
Обработка На Време :
2 до 4 дена, откако ќе се потврди на плаќање
Цената на платно отпечатоци ние цитиран е без рамка или unstretched ,само печатени платно само што , откако ќе се добие тоа , треба да се најде некој да ги Рамка за тебе ,можете да изберете било каков вид на рамка.Овој одличен квалитет отпечатоци платно е без рамка за да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично фото рамка големина и може да се подготвени рамка лесно.Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас! Исто така, ние го прифаќаме обичај прави маслото.

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
20X30cm формулиран, 30x45cm формулиран, 40x60cm формулиран, 50x70cm формулиран, 60x90cm формулиран, 70x100cm формулиран
Број На Модел На:
PC546
Бренд Име:
YWDECOR
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Портрет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Слика Стил И Technic:
Висок Квалитет Digital Печатени
Формулиран:
Платно печатени само( без рамка)
Рамка:
Ние може да се направи врамени сликарство премногу
Производ useage:
Дом,Куќа,Дневни Соби,Спални Соби,Канцеларии,Кафулиња,Хотели
Материјали:
Водоотпорен платно и боја на мастило
Приспособен големина и дизајн:
ok
Пакување:
Валани Цевка
боја:
Исто како и оригиналниот Дизајн
Бесплатен превозот :
Да бесплатен превозот
Модерната Поп-Арт Giclee Постер:
Дневна Соба Троседот Cuadros Оркестарот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат