.

.

New
ZOCAI 9K Бело Злато 0.03 КТ Заверена H / SI Дијамант Pendant со 925 Сребрен Синџир Ѓердан D00111

ZOCAI 9K Бело Злато 0.03 КТ Заверена H / SI Дијамант Pendant со 925 Сребрен Синџир Ѓердан D00111

DEN 4857.00
DEN 5279.52

Количина на стоки
Достапно


Бренд Име : ZOCAI
Модел Бр. : D00111
Метал Тип : Цврсти 9 K злато / Печат
бело злато / роуз златен/ жолт злато достапни
Објектот тежина : Околу.35 g
Сертификат : GIC (основен) или NGTC
Ако сакате ГИА сертификат, ве молиме контактирајте со нас.
=================================
Главниот камен тип : 100% Вистински Дијамант
(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)
Главниот камен тежина : 0.03 КТ
Главниот камен парчиња : 1 КОМПЈУТЕР
Главниот камен боја : H
Главниот камен јасност : SI
Главниот камен намалување на : ВФ / Круг
=================================
Страна камен тип : Никој
Страна камен тежина : /
Страна камен парчиња : /
Страна камен боја : /
Страна камен јасност : /
Страна камен намалување на : /

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бели Дијаманти Боја:
H
Дијамант форма:
Тркалезна Форма
Certificate Type:
GIC
Бренд Име:
ZOCAI
Метал Печат:
9k
Дијамант Намали:
Одлични
Пол:
Жените
Дијамант Карат Тежина:
0.03 КТ
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Главниот Камен:
дијамант
Метали Тип:
Бело Злато
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Сертификат Број:
GIC
Број На Модел На:
D00111
Дијамант Јасност:
SI1
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат