.

.

New
Малку Девојки Turban Уво Зима И Топло Копчето Headband Плетени Капчиња Headwear Деца Hairband Headwrap Коса Бенд Додатоци

Малку Девојки Turban Уво Зима И Топло Копчето Headband Плетени Капчиња Headwear Деца Hairband Headwrap Коса

DEN 142.08

Количина на стоки
Достапно


започнете
крајот
1.Meterial : памук ,текстил 2. Големина : headband : 19 x 9cm 3.Тежина : 25 g/парче 4. Боја : 7 боја Алтернатива (како пик) 5.пакување : 1 Pcs/opp кеси пакување ве Молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени,над димензии се само за референца. Ви благодариме : )
Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално! повеќе стил pls Кликнете на сликата за Повеќе Производи
1. Ние брод на сите објекти во светот од страна на EMS/ DHL/ Хонг Конг ВОЗДУХОПЛОВНАТА/ Кина воздухопловната;
2. Minmum Цел е 1 парче 1 многу , Брод од страна на кина пост воздухопловната, Кина воздухопловната,
Цел >200 ДОЛАРИ, брод од страна на DHL/ EMS/ Федекс;
1. ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, western union, TT;
2. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена откако ќе заврши вашата нарачка, ако сакате да се одржи
повеќе нарачки, ве молиме да направите исплата заедно;
1. Ние guaranete вашиот нула ризик купување искуство тука;
2. Ако стоката се носи оштетени на превозот начин, ние ќе рефундирање на плаќање или размена на стоки; 3. ние офе целосна наплата ако купувачот не receivd пакетот во 35 работни дена; 1.ние ќе остави позитивни повратни информации за секој љубезно купувачот, Ние ќе го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации ако сте ги задоволи со нашите производи и услуги; 2.Ве молиме Контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален ( 3 ѕвезди) или негативна повратна информација (1-2 ѕвезда ) повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите, ви благодариме!
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас !
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Карактеристики на стоката

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
YUZEHD
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
TD107
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
бебе headband 2016 година
лак headband:
Бебе Девојка Headbands
младата headbands:
turban headband
headbands за коса:
бебе headwrap
бебе памук headband:
бебе лак headband
Децата Додаток Коса Headband:
бебе јазол headwrap
памук врвот јазол headband:
јазол бебе глава заврши
Деца коса додатоци девојки headwear:
Детски Божиќ подароци
девојки коса додатоци:
Бебе Headband
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат