.

.

New
Уметнички Печати Слика на Платно Врамени ѕид уметност до слики Спреј Маслото Декорација HD Печатени Дома Декор Лавови AE0288

Уметнички Печати Слика на Платно Врамени ѕид уметност до слики Спреј Маслото Декорација HD Печатени Дома Декор

DEN 612.00
DEN 816.00

Количина на стоки
Достапно

Ние, исто така, ја прифати клиенти дизајни за да се направи кориснички производи. Ако таквите трошоци се направени, на клиентите ќе се бара да плати такса за себе, ние не ќе ги сноси трошоците, ве молиме да се разбере. Ние сме ентузијасти за споделување наши одлични производи со вас. Ние расте со вашата поддршка. Ние ќе ги направи најдобри напори за да се одговори и да се реши проблемот. Ако имате големи нарачки, можете да контактирате со нас за да добиете попуст. Ако стоката се изгуби или оштети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Се чувствуваат слободни да не контактирате за ако имате било која од овие потреби. Продажната цена на производот означен вклучува само на производот, цена и товар, без дополнителни трошоци, како што се оданочувањето, царинската декларација и така натаму. Висок квалитет на платно и мастило се применуваат , со супериорен печатење резолуција, внимателно направени слики се вода доказ, издржливи со долготрајни убава боја. Ако вашиот потврда дојде време, а вие се уште не сте го добиле на стоки, ве молиме контактирајте со нас. Дилери се добредојдени да соработуваат со нас на производот во продажба. Благодарам многу! 3. Спецификации : 1. Ние ќе се справи со какви било проблеми навремено да се обезбеди вашето задоволство. Нашите признаен углед бил изграден на високо квалитетен материјал, внимателен изработка, и кориснички ориентирана услуга. А сорта на убави слики се внимателно избрани. По поставување на цел, ние ќе ја испорача производи до крајните корисници. Ве молиме не го даде негативна оценка пред нас контакт.Големина : Големина 1 : 20x35cmx2pcs, 20x45cmx2pcs, 20x55cmx1pc (8x14x2, 8x18x2, 8x22inch) Size 2 : 30x50cmx2pcs, 30x70cmx2pcs, 30x80cmx1pc (12x20x2, 12x28x2, 12x32inch) Опис : производот е отпечатена на платно, а не рачно насликани! Постојат два избори за производи : врамени или без рамка. Примероци ќе бидат обезбедени за да се дилери за прикажување на потенцијалните клиенти. На врамени производи може да бидат обесени на ѕидот директно по приемот; производите без рамка треба да бидат врамени со себе, или може да се намали на работ следниве линии доколку не сакате да се монтира на уметничкото дело. Ние ќе се препратат на стоки или да направи реконструкцијата. За руски пријатели, ве молиме да се обезбеди вашето име и презиме ( вклучувајќи 3 делови барем) што се должи на руската политики, инаку може да не биде во можност да добие вашиот пакет. За нас : Ние сме специјализирани за производство на масла за многу години. Повратните информации и да се врати политики : 1. Ако имате било какви прашања по добиете вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Поради различни прилагодувања на светлото и екранот, може да биде мала разлика помеѓу слика не се прикажува на компјутер и финалните производи. Кога сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги доставите вашите позитивни коментари и 5 ѕвезди оценка. Можете да изберете производ врамени или формулиран, сите со 4cm огледало означени рабови, што е повеќе погоден за подоцна кадрирање и, исто така, за подобро претставување. По првото продолжување, ако уште не ја прими стоката кога потврда датум е приближува, ве молиме контактирајте со нас навремено пред отворањето на спорот. Откако ги избереме нашите производи, ќе имаат 100% гаранција. Ние ќе се прошири и датум на испорака.

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
Size1, Size2
боја:
Формулиран, Врамени
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Број На Модел На:
AE0288
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Стил:
Американски Стил
Форма:
Во комбинација
Бренд Име:
MYEYES STU
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Може да се прилагоди:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат